22.6.2013 - 140. výročí SDH Votice

   

Tento den se zúčastnili členové výjezdové jednotky a Plamínci oslav 140. výročí založení SDH Votice. Při příležitosti výročí místní SDH organizovala soutěž ve vyprošťování z havarovaných vozidel. Zahájení proběhlo v 9:00 hodin moderátory Rádia Blaník, kteří všechny přítomné seznámili s programem 140. výročí SDH. Po úvodním slově přistoupili organizátoři k rozlosování soutěže ve vyprošťování z havarovaných vozidel. Bylo připraveno devět variant dopravních nehod. Velitelé soutěžních družstev si vylosovali pořadí, v kterém budou vystupovat a následně obálku s variantou dopravní nehody, která zůstala do přípravy uschována, aby družstvo nevědělo jaký druh dopravní nehody si vylosovalo. V době příprav varianty dopravní nehody pro soutěžní družstvo byly organizovány různé doprovodné akce.

Svoje vystoupení předvedla skupina Poprask, Naši Plamínci se zásahem u dopravní nehody, děti z SDH Votice předvedly požární útok, požární útok předvedly i ženy z SDH Votice. Byla předvedena ukázka TFA členy SDH Říčany. Svůj hudební blok mělo i Rádio Blaník se soutěžemi pro děti. Na závěr dne byl přednesen slavnostní projev starosty SDH Votice, starostky města Votice a dalších pozvaných hostů. Následovalo vyhodnocení soutěže ve vyprošťování z havarovaných vozidel a ukončení oslav 140. výročí SDH

Po celou dobu byly na náměstí doprovodné akce. Stánek Hasík – preventivně výchovná činnost pro děti, skákací trampolína, modely vojenské a stavební techniky a ukázka techniky SDH Votice.

 

Výsledková listina :

  1. místo – SDH Votice               - 357 bodů

  2. místo – SDH Šenov               - 354 bodů

  3. místo – SDH Plačice              - 352  bodů

  4. místo – SDH Velké Opatovice - 343 bodů

  5. místo – SDH Zbiroh              - 321 bodů

  6. místo – SDH Řeporyje

Neklasifikováni – JSDH Kralovice

 

Naše výjezdová jednotka nebyla bohužel klasifikována z důvodu překročení limitu pro soutěž, a to 20 minut. Z chyb, které vedly k vyřazení, jsme se poučili a zúročíme je v dalších soutěžích. Děkujeme za příjemně strávený den a přejeme členům SDH Votice mnoho dalších úspěchů v činnosti sboru.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

Facebook       Youtube