6.9.2013 - Příprava oslav 140. výročí SDH Kralovice

 

Zveřejňujeme pár fotografií z přípravy oslavy 140. výročí SDH Kralovice, která se konala v prostorech Muzea a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici.

 

Členové sboru přípravy zahájili 6.9.2013 v 13:00 hodin. Společně jsme museli připravit pódium pro muziku, stany, stoly, lavice pro hosty a návštěvníky. Bylo zapotřebí připravit i místo pro stánky na občerstvení a prostor pro konání soutěže. V předvečer se již navážely i historické koňské stříkačky. Příprava se protáhla do pozdních nočních hodin.

 

 V den oslav, 7.9.2013, se všichni členové sešli na sedmou hodinu ranní, aby se dodělaly drobné úpravy a připravil se celý areál pro zahájení oslav.

 

Děkujeme všem, kteří nám byli nápomocni při přípravách.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

Facebook       Youtube