6.11.2013 - exkurze dětí ZŠ Kralovice

Dne  6.11.2013

zabezpečovali členové

Renáta Kozová, Zdeněk Kuchař, Petr Malý,

Ladislav Beneš, Jan Bílý, Martin Stančo

 

Exkurzi školní družiny 1. – 3. třídy ZŠ Kralovice na Hasičské zbrojnici v Kralovicích.

 

Děti dorazily na hasičskou zbrojnici v hojné síle. Byla pro ně připravena k ukázce zásahová vozidla CAS 24 MAN a Škoda – 706 RTHP. Zde si děti mohly prohlédnout vybavení vozidel, vyzkoušet si různé ochranné pomůcky hasičů, přilby, dýchací přístroj a různé další. Mohly si také vyzkoušet,  jak těžké nástroje hasiči používají. I paní družinářky si vyzkoušely, jaké to je mít na sobě dýchací přístroj a hasičskou přilbu, či manipulovat s hydraulickým rozpínákem. Následně se všichni přesunuli do hasičské zbrojnice, kde jim vedoucí mládeže Renáta Kozová ukázala prostory hasičského domu. Následně je seznámila s vybavením Soptíků a Plamínků, které používají k výcviku a i k ukázkám. Děti si následně  vyzkoušely i různé hasičské náčiní a pak pro ně byla připravena soutěž o drobné ceny. Také nám hasičům přinesly obrázky s hasičskou tématikou.

Doufáme, že se všem exkurze v hasičské zbrojnici líbila a těšíme se někdy na viděnou…


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

Facebook       Youtube