18.5.2013 - Výročí 130 let Nýřanského SDH

 

Vyrez-rwe-3

Dne 18. května 2013 

  se členové sboru

František Lüftner, Václav Procházka, Jan Bílý

zúčastnili Výročí 130 let Nýřanského SDH.

Zahájení výročí proběhlo slavnostním průvodem ze Staročeského náměstí v jedenáct hodin. Pokračovalo se ulicí Havlíčkova, Benešovou třídou až na Masarykovo náměstí. Trasa byla dlouhá celkem 1,24km. Po skončení průvodu a všech proslovů bylo jednotce dobrovolných hasičů slavnostně věnováno starostou města Nýřany velitelské vozidlo značky Dacia Duster. Akce se účastnili také zástupci německých dobrovolných hasičů ze stanice Zeulenroda s technikou:

1. Mercedes Benz CAS 27 automobilová stříkačka 1+2

2. Mercedes Benz rychlý záchranný automobil vybaven na likvidaci dopravních nehod

3. Mercedes Benz velitelský automobil

Pro návštěvníky akce byl připraven program v podobě hudby Policie ČR a Hradní stráže, dále dětská vystoupení a ukázky novodobé i historické techniky, kterou si mohli prohlédnout a vyzkoušet nejen rodiny s dětmi,které nejvíce zajímalo jak se hasilo dříve.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

Facebook       Youtube