Topná sezóna

9.10.2018

"ZDE"

přinášíme článek s anketou na téma Jak čistíte komín u Vás doma??

Soutěž Zbiroh

24.9.2018

Soutěž ve vyprošťování ve Zbirohu dne 22.9.2018

" ZDE "

24.9.2018

" ZDE "

naleznete výsledky a fotografie ze soutěže o pohár starosty města Kralovice ze dne 8.9.2018

V roce 2018 jednotka zasahovala u 65 událostí

Poslední zásah

6.10.2018 Unik nebezpečnych látek do ovzduší - Kralovice

4.10.2018 Požár elektroodpadu - Kopidlo

Dobrovolni-hasici-2018-podporte-kralovice

Vážení návštěvníci našich stránek, dovoluji si Vás touto cestou požádat o spolupráci a podporu Sboru dobrovolných hasičů Kralovice a kolektivu Mladých hasičů Kralovice v anketě Dobrovolní hasiči 2018. Kralovičtí hasiči byli v letošním roce se svým projektem jako jediní z Plzeňského kraje vybráni do velkého finále této soutěže, kde se utkají s pěti nejlepšími hasičskými sbory z oblasti jih-západ Čech. Odborná porota tak ocenila naší výbornou práci s hasičskou mládeží a náš soutěžní projekt Akční den záchranáře, který byl směřován nejen na neorganizovanou mládež ve městě a okolí, ale byl zejména zacílen na mladistvé a děti které navštěvují ZŠ praktickou Kralovice, ZŠ Kralovice a MŠ Kralovice. O konečném pořadí v anketě budou rozhodovat i Vaše hlasy. Hlasujte a podpořte nás, prosím, v této soutěži. Vítěz ankety obdrží kromě prestiže i nemalou finanční odměnu, kterou chceme věnovat nejenom na další zkvalitnění výcviku našich Soptíků, Plamínků a Mladých hasičů. Získané prostředky nám také umožní u neorganizované mládeže v naší komunitě zvýšení jejich branných, technických a fyzických dovedností a praktických návyků v oblasti první pomoci a sebezáchrany tak, aby jim tyto návyky pomohly zvládnout možné krizové situace, které je v životě mohou potkat.

1. způsob hlasování: Zašlete SMS ve tvaru HASICI /mezera/ SJZC3 na číslo 900 77 06 Lze zaslat pouze 1 SMS z jednoho čísla. Cena SMS 6,- Kč.

2. způsob hlasování: Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-sbory Jeden hlasující musí udělit jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii sbory dobrovolných hasičů. Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu. Hlasování končí 25. října 2018 ve 24:00 hod. Velice děkuji za podporu od Vás i Vašich příbuzných a známých. Přeji hezký den.

Milan Koza starosta sboru Sbor dobrovolných hasičů Kralovice Žatecká 503, Kralovice 331 41 tel.: 725 955 495 e-mail: koza.milan@seznam.cz http://www.hasicikralovice.cz