V roce 2019 jednotka zasahovala u 63 událostí

Poslední zásah

30.9.2019 - Technická pomoc - Lednice

25.9.2019 - Dopravní nehoda - Břežany (stř.kr.)

Dobrovolni-hasici-2019-plakat-zlute-pozadi

Opět po roce jsme se dostali do finále ankety o nejlepší hasičský sbor s názvem Dobrovolní hasiči 2019. Tímto si Vás touto cestou dovolujeme požádat o spolupráci a podporu v této anketě pro náš Sbor dobrovolných hasičů Kralovice a kolektiv mladých hasičů Kralovice.

Kralovičtí hasiči byli se svým projektem, jako jedni ze dvou hasičských sborů z Plzeňského kraje, vybráni do velkého finále této soutěže, kde se utkají s pěti nejlepšími z oblasti jih-západ Čech. Odborná porota tak ocenila naší výbornou práci s hasičskou mládeží a náš soutěžní projekt s názvem "Pomáhej beze strachu" , který byl koncipován jako praktický výcvik pro školní mládež a laickou veřejnost v oblasti získání dovedností při hašení malého domácího požáru a nácviku laické neodkladné resuscitace (KPR) s případným použitím automatizovaného externího defibrilátoru (AED). Projekt byl směřován zejména na neorganizovanou školní mládež a na ženy/muže na rodičovské dovolené. Tento projekt byl dle reakcí účastníků kurzů neopakovatelným zážitkem a jedinečnou příležitostí si vyzkoušet záchranářské techniky na vlastní kůži. Všichni zúčastnění tak kromě získání užitečných návyků odbourali strach a předsudky z aplikace resuscitačních technik včetně použití AED.

Způsob hlasování:

Zašlete SMS ve tvaru

HASICI /mezeraSJZC4

na číslo:          900 77 06
Lze zaslat pouze 1 SMS z jednoho čísla. Cena SMS 6,- Kč.

další hlas nám můžete zaslat:

prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu organizátora:  adhr.cz/hlasovani-sbory

Jeden hlasující musí udělit jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii sbory dobrovolných hasičů.

Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.

Hlasování končí 20. října 2019.

Kralovičtí hasiči velice děkují za podporu od Vás i Vašich příbuzných, kolegů a známých.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek