Jak sbírka dopadla ???

Znak-spolecny Sdh-zbiroh

 Sbírka pro děti „ HASIČI DĚTEM “  plyšáci pro děti z dětských domovů byla dne 6.12.2013 u SDH Kralovice ukončena. Velice děkujeme všem, kteří se s námi do této akce zapojili.

Děkujeme i těm,  kteří nás v této akci podpořili, jak mediálně tak osobní iniciativou. A hlavně i dalším kamarádům hasičům a to SDH Kozojedy a SDH Zbiroh, kteří se připojili s námi do této akce a přispěli svým nemalým dílem ke společnému dílu. Myslím, že dík patří prostě všem.  

Všechny plyšáky, které jsme pro od Vás dostali, jsme  spočítali. To pro představu, jaké množství  jsme od Vás všech obdrželi. Nebyla to soutěž v tom, kdo ve sbírce bude na prvním místě a donese  nejvíce, ale o tom udělat radost těm, kteří stráví vánoční svátky v dětských domovech.

Počty vybraných plyšáků:

sbírka u :

SDH Kralovice – 570 plyšáků + 185 plyšáků po ukončení, celkem 755 plyšáků

SDH Kozojedy –  125 plyšáků

SDH Zbiroh –  670 plyšáků a 7 beden hraček

Celkem jsme obdrželi 1550 plyšáků a 7 beden různých hraček, figurek, her, knížek, autíček.

Po ukončení akce jsme kontaktovali organizátory a Ti nám zaslali adresy dětských domovů, kam budeme naši sbírku distribuovat. Naše sbírka je určena do Dětského domova v Trnové, Dětský diagnostický ústav Plzeň, Dětský domov v Žatci. O všech předáních Vás budeme postupně informovat a přineseme i nějaké fotografie.

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků.

                                                                                                                  Kolektiv členů SDH Kralovice……

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek

CZENDE