29.7.2010 - Ukázka v táboře PČR

Dne 29.7.2010 jsme byli požádáni spolu s JSDH Žihle o přistavení vozidla do LDT PČR

29.7.2010 - Ukázka v táboře PČR

14.-15.8.2010 - Výcvik jednotky

14. a 15.8.2010 se 7 členů výjezdové jednotky zúčastnilo odborné přípravy na CPS Plzeň - Košutka. Námětem bylo vyprošťování osob z havarovaných vozidel za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení. První den probíhala teoretická příprava. Zde jsme se dozvědli o vývojí pasivní a aktivní bezpečnosti vozidel, vývoji vyprošťovacích zařízení a o doplních (rozpěrné válce atd...) a plno dalších užitečných rad. Druhý den následovala praktická část výcviku. Zde jsme si v praxi na připravených vozidlech ukázali a vyzkoušeli informace z teoretické části.

14.-15.8.2010 - Výcvik jednotky

Soutěž Kralovice - 28.8.2010

Fotky z XI. ročníku soutěže hasičských družstev v PÚ.

zpět "Akce sboru rok"

zpět "Úvodní stránka"