12.1.2019 - Hasičský ples

Dne 12.1.2018  od 20:00 hodin

proběhl v Kulturním domě v Kralovicích

tradiční Hasičský ples SDH Kralovice.

Již tradičně se konal v Kulturním domě v Kralovicích Hasičský ples Sboru dobrovolných hasičů Kralovice. K poslechu a tanci hrála skupina HandaBanda, která se svého hudebního vystoupení zhostila velice dobře.  Letošní rok naši hasiči Soptíci, Plamínci a mladí hasiči nevystupovali a všichni si uživaly tancování již od zahájení plesu. Během večera se prodávala tombola a o půlnoci se z nevýherních lístků losovala výherní tombola. V letošním roce byla první cena Notebook. Doplňkovým programem bylo focení selfie fotografií, které probíhalo ve vestibulu. Jednalo se o SelfieMat. Veškeré fotografie naleznete na webových stránkách www.selfiemat.cz . Veselí a zábava se nesla do brzkých ranních hodin. Děkujeme všem za účast na Hasičském plese a zveme všechny na další ples SDH Kralovice, který se bude konat opět v lednu  2020.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek