Vystoupení Soptíků

24.7.2017

Vystoupení Soptíků na hasičskíém dní v Letinech 1.7.2017

7.5.2017

Další fotografie naleznete na odkazu " ZDE "

fotky od Stany69

Hasičská zbrojnice 15.1.2013

Únor 2011

Výměna oken - 5.den 29.11.2010

Výměna oken - 4.den 27.11.2010

Dnes probíhají začisťovací práce v kuchyňce, kanceláři jednotky a v kanceláři Hasičské pojišťovny.

Výměna oken - 3.den 26.11.2010

Dnes pokračují stavební práce ve velké zasedací místnosti. Také byla započata výměna oken a dvěří v obytné části naší stanice.

Výměna oken - 2.den 25.11.2010

Dnes probíhají zazdívací a začišťovací práce u již zabudovaných oken z předešlého dne.

Výměna oken - 1.den 24.11.2010

24.11. začala výměna oken na hasičské stanici. Okna jsou z venkovní části červené. Jako první se začalo s výměnou v zasedací místnosti, kanceláři jednoky, kuchyňce, ve vstupní chodbě a také v kanceláři Hasičské pojišťovny.

Příprava na výměnu oken 23.11.2010

23.11. v 17 hodin se sešli členové sboru, aby společně připravili budovu na další omlazující část. Byli sundány záclony, uklizeny stoly z velké zasedací místnosti, z kanceláře jednotky byla odstěhována IT technika. V garážích byli částečně přestěhovány skříňky, aby byli zpřístupněny okna. A proč to? Ano, hned další den nastopili dělníci a začali s výmenou oken.

Hasičská zbrojnice 8.10.2010

V roce 2008 byla zahájena 1. etapa dostavby a rekonstrukce zbrojnice. Bylo přistaveno a opraveno stávající sociální zázemí. Rekonstrukcí prošla místnost, kde jsou plánovány šatny, dále kancelář jednotky, kuchyňka, zasedací místnost a vstupní chodba. Svépomocí členové sboru připravili cvičiště pro Soptíky. Tyto práce byli dokončeny v roce 2009.

V roce 2010 proběhla částečná oprava střechy a okapů. V garážích byla vyklizena a opravena PHM místnost jako zázemí pro Soptíky. Do celého prostoru hasičské stanice byl nainstalován kamerový systém, který je napojený na bezpečnostní službu a proběhla modernizace zabezpečovacího zařízení.

V listopadu 2010 bude provedena výměna oken a dveří za cenu převyššující půl milionu korun. V těchto dnech probíhá výběrové řízení na dodavatele této zakázky. Městu se podařilo na tuto část rekonstrukce zístkat dotaci. Postupně budeme doplňovat fotky.