14.11.2018

Oznamujeme všem, že jsme v Ankete dobrovolní hasiči roku 2018 vybojovali skvělé 3. místo. Děkujeme moc všem za vaší podporu.

Topná sezóna

9.10.2018

"ZDE"

přinášíme článek s anketou na téma Jak čistíte komín u Vás doma??

Jak čistíte komín u Vás doma???

Přinášíme tuto anketu na téma:  Jak čistíte komín u Vás doma???

Děkujeme za hlasování.

Dne 1.3.2010 vyšlo Nařízení vlády č. 91/2010 Sb. o podmínkách požární bezpečnosti  při provozu komínů, kouřovodů a spořebičů paliv účinný od 1.1.2011. Nařízení ukládá vlastníkům povinnosti pravidelných kontrol a údržby.

Pro tuhá paliva se údržba provede 3x za rok u celoročního provozu a 2x do roka u sezónního provozu, u kapalných 3x za rok a u plynných paliv 1x za rok.

Kontrola (revize) se provede vždy 1x do roka.

Nařízení vlády č. 91/2010 Sb. o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv

ZDE ke stažení (PDF)

Seznam kominíků naleznete na internetových stránkách Společenstvo kominíků ČR.

článek k tématu : www.pozary.cz

"úvodní stránka"