Ukázka ve Vysoké Libyni

27.7.2018

Fotogalerie z ukázky Vysoká Libyně ZDE.

Ukázka Soptíků v Letinech!

10.7.2018

Podívejte se na foto z ukázky v Letinech ZDE.

Ukázka na Mistrovství ČR v Plzni

6.7.2018

Fotky z ukázky Soptíků na Mistrovství ČR ve hře Plamen 2018 konané v Plzni ZDE.

Foto Spálené Poříčí

28.6.2018

ZDE se můžete podívat na fotky z ukázky Soptíků ve Spáleném Poříčí.

Ukázka Oplot

21.6.2018

Podívejte se na foto z ukázky Soptíků v Oplotě u Přeštic ZDE.

Soustředění Plamínků

17.6.2018

Foto ze soustředění Plamínků v oblasti Šumavy a Českého lesa ZDE!

Přidáno nové foto MH a Soptíků

13.6.2018

Podívejte se na nové fotografie ze soustředění Mladých hasičů na Broumovsku a dále z vystoupení Soptíků v Jesenici.

UKÁZKA 26.5.2018 ZRUŠENA !!!

24.5.2018

POZOR !!! Ukázka Soptíků v sobotu 26.5.2018 je zrušena !

Vítejte na stránkách Mladých hasičů Kralovice : - ))

Motto: V životě si můžete vybrat jednu ze dvou cest.
Buď budete napodobovat jiné nebo si vytvoříte vlastní budoucnost.
Jonas Ridderstrale

Jsme ve finále ankety Dobrovolní hasiči 2018 !!!

Dobrovolni-hasici-2018-plakat-zluty

Vážení návštěvníci našich stránek,

dovoluji si Vás touto cestou požádat o spolupráci a podporu Sboru dobrovolných hasičů Kralovice a kolektivu Mladých hasičů Kralovice v anketě Dobrovolní hasiči 2018.

Kralovičtí hasiči byli v letošním roce se svým projektem jako jediní z Plzeňského kraje vybráni do velkého finále této soutěže, kde se utkají s pěti nejlepšími hasičskými sbory z oblasti jih-západ Čech. Odborná porota tak ocenila naší výbornou práci s hasičskou mládeží a náš soutěžní projekt Akční den záchranáře, který byl směřován nejen na neorganizovanou mládež ve městě a okolí, ale byl zejména zacílen na mladistvé a děti které navštěvují ZŠ praktickou Kralovice, ZŠ Kralovice a MŠ Kralovice.

O konečném pořadí v anketě budou rozhodovat i Vaše hlasy. Hlasujte a podpořte nás, prosím, v této soutěži. Vítěz ankety obdrží kromě prestiže i nemalou finanční odměnu, kterou chceme věnovat nejenom na další zkvalitnění výcviku našich Soptíků, Plamínků a Mladých hasičů.

Získané prostředky nám také umožní u neorganizované mládeže v naší komunitě zvýšení jejich branných, technických a fyzických dovedností a praktických návyků v oblasti první pomoci a sebezáchrany tak, aby jim tyto návyky pomohly zvládnout možné krizové situace, které je v životě mohou potkat.

1. způsob hlasování:
Zašlete SMS ve tvaru
HASICI /mezera/ SJZC3           na číslo 900 77 06

Lze zaslat pouze 1 SMS z jednoho čísla.
Cena SMS 6,- Kč.

2. způsob hlasování:
Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-sbory

Jeden hlasující musí udělit jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii sbory dobrovolných hasičů.
Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.

Hlasování končí 25. října 2018 ve 24:00 hod.

Velice děkuji za podporu od Vás i Vašich příbuzných
a známých.
Přeji hezký den.

Milan Koza
starosta sboru

Sbor dobrovolných hasičů Kralovice
Žatecká 503, Kralovice 331 41

Nový unikátní pomocník pro výcvik mladých hasičů u nás!

Aisco-predstaveni-kopie

„Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“ čínské přísloví

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů