Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Co se učíme

tísňová čísla
technické prostředky
hasící přístroje
uzlování
optické signály
likvidace nebezpečného hmyzu                                                                                                                                         ohniště - rozdělení

Zábava - omalovánky

Zábava - vystřihovánkyMĚSTO KRALOVICE

Original-v-gif-vyhlazeny

Novinky

Poslední kroužek 2019

23.12.2019

Foto z posledního kroužku MH v roce 2019.

Soutěž v Kralovicích + Soptíci v Praze

6.10.2019

Foto z domácí soutěže v Kralovicích kde se předvedli Soptíci, Plamínci a Mladí hasiči a ukázka Soptíků na Praze-Žižkov ZDE.

Foto z Letin, Vysoké Libyně, Nečtin a Manětína!

29.9.2019

Fotky z dřívějších ukázek v Letinech, Vysoké Libyni, Nečtinech a Manětíně jsou umístěny ZDE.

Projekt pomáhej beze strachu!

17.7.2019

Informace + foto z našeho letošního projektu Pomáhej beze strachu! ZDE.

Ukázky Soptíků v Kralovicích a Letinech.

7.7.2019

Foto z ukázek Soptíků 5. a 6. července jsou ZDE

Nové fotky z Mariánských Lázní

30.6.2019

Foto pořadatelů z akce Mezi nebem a zemí ZDE.

Ukázka v Hlohovicích

30.6.2019

Na foto z ukázky Soptíků v Hlohovicích 29.6.2019 se můžete podívat ZDE.

Ukázka Soptíků v Mariánských Lázních

23.6.2019

Dne 22.6.2019 se Soptíci prezentovali na akci Mezi nebem a zemí v M.L. Podívejte se na naše fotky 
a na fotky pořadatelů

Toplist 2Náš projekt 2019 s názvem Pomáhej beze strachu!

Tato akce byla koncipována jako praktický výcvik pro školní mládež a laickou veřejnost v oblasti získání dovedností při hašení malého domácího požáru a nácviku laické neodkladné resuscitace (KPR) s případným použitím automatizovaného externího defibrilátoru (AED). Projekt byl směřován zejména na neorganizovanou školní mládež, která navštěvuje ZŠ Kralovice a dále na dospělou populaci našeho města jako např. na ženy/muže na rodičovské dovolené, penzisty či zaměstnance. Nosnou částí akce bylo vícenásobné uspořádání praktického záchranářského kurzu ve dnech 8. 9. 2018 (nám. Osvobození), 13.3.2019 (ZŠ Kralovice 2.stupeň), 14. 6. 2019 (MěÚ Kralovice) a 25. 6. 2019 (ZŠ Kralovice 1. stupeň). Zájemci si na těchto mini školeních vyzkoušeli uvedení přenosného hasicího přístroje (PHP) do činnosti a uhašení začínajícího požáru odpadkového koše, monitoru počítače nebo hořlavé kapaliny. Tento výcvik probíhal na našem přenosném plynovém trenažéru hašení, jehož konstrukce umožňuje laikům získání autentických zkušeností z hašení malého požáru. To vše v bezpečí a minimální zátěži na lidské zdraví. V oblasti výuky první pomoci jsme se rozhodli rozšířit „oživovací“ znalosti a dovednosti KPR mezi odlišné věkové skupiny spoluobčanů za využití vlastní sady cvičných figurín QCPR se zpětnou vazbou (dospělý, dítě, kojenec), resuscitačních masek a cvičného AED. Tento projekt byl dle reakcí účastníků kurzů neopakovatelným zážitkem a jedinečnou příležitostí si vyzkoušet záchranářské techniky na vlastní kůži. Všichni zúčastnění tak kromě získání užitečných návyků odbourali strach a předsudky z aplikace resuscitačních technik včetně použití automatizovaného externího defibrilátoru.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů