Soutěž v Kralovicích + Soptíci v Praze

6.10.2019

Foto z domácí soutěže v Kralovicích kde se předvedli Soptíci, Plamínci a Mladí hasiči a ukázka Soptíků na Praze-Žižkov ZDE.

Foto z Letin, Vysoké Libyně, Nečtin a Manětína!

29.9.2019

Fotky z dřívějších ukázek v Letinech, Vysoké Libyni, Nečtinech a Manětíně jsou umístěny ZDE.

Projekt pomáhej beze strachu!

17.7.2019

Informace + foto z našeho letošního projektu Pomáhej beze strachu! ZDE.

Ukázky Soptíků v Kralovicích a Letinech.

7.7.2019

Foto z ukázek Soptíků 5. a 6. července jsou ZDE

Nové fotky z Mariánských Lázní

30.6.2019

Foto pořadatelů z akce Mezi nebem a zemí ZDE.

Ukázka v Hlohovicích

30.6.2019

Na foto z ukázky Soptíků v Hlohovicích 29.6.2019 se můžete podívat ZDE.

Ukázka Soptíků v Mariánských Lázních

23.6.2019

Dne 22.6.2019 se Soptíci prezentovali na akci Mezi nebem a zemí v M.L. Podívejte se na naše fotky
a na fotky pořadatelů

Soustředění Mladých hasičů Svárožná

23.6.2019

Foto ze soustředění Mladých hasičů 14.-16. června 2019 je ZDE.

Dětská replika zásahového oděvu - Soptíci

Značka BIG BOSS komplet – Junior . Materiál 100% bavlna , barva tmavě modrá , prodloužená bunda, vyšší límec se zapínáním na suchý zip, reflexní pruhy šíře 5 cm, nápis HASIČI na zádech,  rukávové upínání na suchý zip, dvě našité kapsy, kapsa na vysílačku, zapínání na zip a suché zipy, kalhoty zapínání na zip a suchý zip, reflexní pruhy ší ře 5 cm,  dvě boční kapsy, dvě přední vnitřní kapsy, reflexní šle.

Dětský pracovní stejnokroj PS II - Plamínci

Materiál 100% bavlna, provedení jako PS II. Blůza s nápisem Hasiči, kalhoty, reflexní pásky, nášivka, domovenka, pracovní rukavice, hasičské šle.

Replika zásahového oděvu pro Juniory - Plamínci

Značka BIG BOSS II  komplet – Junior . Materiál 100% bavlna 270 g Atlas, barva tmavě modrá , prodloužená bunda, vyšší límec se zapínáním na suchý zip, reflexní pruhy šíře 5 cm, nápis HASIČI na zádech,  rukávové upínání na suchý zip, nýty, dvě našité kapsy, kapsa na vysílačku, zapínání na zip a suché zipy, kalhoty zapínání na zip, suchý zip, nýty, reflexní pruhy ší ře 5 cm,  dvě boční kapsy, dvě přední vnitřní kapsy, reflexní šle. Bunda má na loktech a kalhoty na kolenou extra zesílený a nepromokavý materiál.

Přilby

Přilba Gallet - Soptíci - dětská replika zásahové přilby Gallet

Ochranná přilba Schuberth - Plamínci

Ochranná přilba pro výcvik hasičské mládeže s moderním designem
- přilba s ochranným okrajem menisku
- certifikace dle DIN EN 397
- k dispozici se 2-bod nebo 4-bodovým podbradníkem
- nízká hmotnost a optimalizované ochranné pásmo
- mírně protáhlá část u krku
- dodává se s nastavitelnou boční ventilací
- velká plocha na potisk
- zvýšená boční tuhost dvojitý-vnitřní profil
- eko-kůže ve standardu

Dětský zásahový automobil

Jedná se o funkční napodobeninu zásahového automobilu, kterým prochází potrubí s kulovým ventilem . Na vozidlo lze napojit zdroj vody  (cisternový automobil, hydrant nebo požární stříkačku ) a provádět tak požární zásah s vodou. Ve vozidle jsou v regálech umístěny požární hadice v dimenzích: dopravní  vedení  „C“ a útočné vedení  „D“ a dále požární armatury – kloubový rozdělovač C-DCD a proudnice. Variabilně lze automobil vybavit napodobeninou hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Vozidlo vyrobila firma: Truhlářství Vladimír Koza,Křečov

Nastavení fotogalerie

Hadice , proudnice a další požární armatury

Pro výcvik v interiéru (has.zbrojnice, kulturní dům) používáme délku hadic 2 x C52 - 5m + 2 x D25 - 5m. Pro nasazení venku na větším prostoru používáme délku hadic 2 x C52  - 10m + 2 x D25  - 10m. Využíváme tyto proudnice : D25 přímá  a  D25 kombinovaná a savice 2 x C52 DIN – délka 1,6 m. Dále disponujeme kloubovým rozdělovačem výrobce AWG typ C-DCD s kulovými uzávěry a sacím košem C52 DIN.

Model přenosné požární stříkačky

Tento model přenosné požární stříkačky PS 12 nám vyrobili členové našeho sboru Martin a Zdeněk. Je to pomůcka pro nácvik požárního útoku - spojování hadic na základně, zejména v zimním období, ve vnitřních prostorách hasičské zbrojnice. Model je rozměrově shodný se stříkačkou PS 12, má originální vstup na sací hadici a výstupy na hadice B. Cvičná PS12 je stabilní a lehké konstrukce a tak přenesení snadno zvládnou i 2 méně zdatné osoby.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů