První ukázka Soptíků 2019

19.5.2019

Prohlédněte si fotky z první ukázka Soptíků na Pilsen Truck Day 2019!

Foto z kroužků 2018.

28.4.2019

Podívejte se jak trénovali Soptíci,Plamínci a Mladí hasiči v loňském roce.

Seznam našich akcí 2019

26.4.2019

V sekci Co nás čeká je zveřejněn seznam akcí našeho kroužku v roce 2019.

Poslední kroužek v roce 2018

Podívejte se na fotky ze slavnostního ukončení výcvikového roku 2018 ZDE

Přespání Soptíků v hasičárně

25.11.2018

Foto z 24.11. - 25.11. 2018 zde.

Ukázka ve Vysoké Libyni

27.7.2018

Fotogalerie z ukázky Vysoká Libyně ZDE.

Ukázka Soptíků v Letinech!

10.7.2018

Podívejte se na foto z ukázky v Letinech ZDE.

Ukázka na Mistrovství ČR v Plzni

6.7.2018

Fotky z ukázky Soptíků na Mistrovství ČR ve hře Plamen 2018 konané v Plzni ZDE.

Dětská replika zásahového oděvu - Soptíci

Značka BIG BOSS komplet – Junior . Materiál 100% bavlna , barva tmavě modrá , prodloužená bunda, vyšší límec se zapínáním na suchý zip, reflexní pruhy šíře 5 cm, nápis HASIČI na zádech,  rukávové upínání na suchý zip, dvě našité kapsy, kapsa na vysílačku, zapínání na zip a suché zipy, kalhoty zapínání na zip a suchý zip, reflexní pruhy ší ře 5 cm,  dvě boční kapsy, dvě přední vnitřní kapsy, reflexní šle.

Dětský pracovní stejnokroj PS II - Plamínci

Materiál 100% bavlna, provedení jako PS II. Blůza s nápisem Hasiči, kalhoty, reflexní pásky, nášivka, domovenka, pracovní rukavice, hasičské šle.

Replika zásahového oděvu pro Juniory - Plamínci

Značka BIG BOSS II  komplet – Junior . Materiál 100% bavlna 270 g Atlas, barva tmavě modrá , prodloužená bunda, vyšší límec se zapínáním na suchý zip, reflexní pruhy šíře 5 cm, nápis HASIČI na zádech,  rukávové upínání na suchý zip, nýty, dvě našité kapsy, kapsa na vysílačku, zapínání na zip a suché zipy, kalhoty zapínání na zip, suchý zip, nýty, reflexní pruhy ší ře 5 cm,  dvě boční kapsy, dvě přední vnitřní kapsy, reflexní šle. Bunda má na loktech a kalhoty na kolenou extra zesílený a nepromokavý materiál.

Přilby

Přilba Gallet - Soptíci - dětská replika zásahové přilby Gallet

Ochranná přilba Schuberth - Plamínci

Ochranná přilba pro výcvik hasičské mládeže s moderním designem
- přilba s ochranným okrajem menisku
- certifikace dle DIN EN 397
- k dispozici se 2-bod nebo 4-bodovým podbradníkem
- nízká hmotnost a optimalizované ochranné pásmo
- mírně protáhlá část u krku
- dodává se s nastavitelnou boční ventilací
- velká plocha na potisk
- zvýšená boční tuhost dvojitý-vnitřní profil
- eko-kůže ve standardu

Dětský zásahový automobil

Jedná se o funkční napodobeninu zásahového automobilu, kterým prochází potrubí s kulovým ventilem . Na vozidlo lze napojit zdroj vody  (cisternový automobil, hydrant nebo požární stříkačku ) a provádět tak požární zásah s vodou. Ve vozidle jsou v regálech umístěny požární hadice v dimenzích: dopravní  vedení  „C“ a útočné vedení  „D“ a dále požární armatury – kloubový rozdělovač C-DCD a proudnice. Variabilně lze automobil vybavit napodobeninou hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Vozidlo vyrobila firma: Truhlářství Vladimír Koza,Křečov

Nastavení fotogalerie

Hadice , proudnice a další požární armatury

Pro výcvik v interiéru (has.zbrojnice, kulturní dům) používáme délku hadic 2 x C52 - 5m + 2 x D25 - 5m. Pro nasazení venku na větším prostoru používáme délku hadic 2 x C52  - 10m + 2 x D25  - 10m. Využíváme tyto proudnice : D25 přímá  a  D25 kombinovaná a savice 2 x C52 DIN – délka 1,6 m. Dále disponujeme kloubovým rozdělovačem výrobce AWG typ C-DCD s kulovými uzávěry a sacím košem C52 DIN.

Model přenosné požární stříkačky

Tento model přenosné požární stříkačky PS 12 nám vyrobili členové našeho sboru Martin a Zdeněk. Je to pomůcka pro nácvik požárního útoku - spojování hadic na základně, zejména v zimním období, ve vnitřních prostorách hasičské zbrojnice. Model je rozměrově shodný se stříkačkou PS 12, má originální vstup na sací hadici a výstupy na hadice B. Cvičná PS12 je stabilní a lehké konstrukce a tak přenesení snadno zvládnou i 2 méně zdatné osoby.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů