likvidace nebezpečného hmyzu

Soustředění Plamínků

22.5.2022

Podívejte se jak jsme si užili soustředění 13.-15. května 2022.

Foto z kroužků duben

22.5.2022

Ve fotogaleriií fotky Soptíků, Plamínků a Mladých hasičů z dubna.

Fotky z kroužků březen

23.4.2022

Podívejte se na Foto hasičského kroužku březen 2022.

Fotky kroužku 2022

10.3.2022

Podívejte se jak cvičíme ZDE.

Nové fotky z podzimních kroužků !

18.12.2021

Podívejte se na nové fotky z našich podzimních kroužků a závěru roku ve fotogalerii !

Soutěž 11. září v Kralovicích

13.9.2021

Foto ze soutěže v Kralovicích 11.9. a z kroužků v září ZDE

Foto ze soutěží

21.8.2021

smileDoplněny fotky ze soutěží MH na Hadačce a v Bujesilech.

Doplněno foto 2020

21.8.2021

smileZde se můžete podívat na nově doplněné fotky z těch několika málo aktivit našeho kroužku v koronavirovém roce 2020.

Když potřebujeme pomoci, voláme tato tísňová čísla :

Nastavení fotogalerie

Jak volat na tísňovou linku

Při volání na tísňovou linku buďte struční, ale věcní a informujte:

• Co se stalo a jakého rozsahu událost je (popis události, co je ohroženo nebo zasaženo, jaký je počet postižených)
  • Kde přesně se událost stala (např. adresa – okres, obec, ulice, číslo popisné nebo orientační, nebo číslo silnice, kilometr, směr jízdy, případně bližší určení ve volném terénu)
  • Své jméno a číslo telefonu, ze kterého voláte a místo odkud voláte
  • Dále odpovídejte na další dotazy operátora tísňové linky
  • Po ukončení hovoru může být uskutečněn zpětný hovor pro ověření události nebo zpřesnění některých údajů, např. příjezdové trasy

Kdy volat hasiče: Při požárech, živelních pohromách, haváriích a nehodách – tedy všude tam kde je potřeba provádět záchranné práce a likvidační práce (hašení, vyprošťování, odstraňování nebezpečí apod.Hasičský záchranný sbor ČR koordinuje postup při provádění záchranných a likvidačních prací.

Evropská tísňová linka 112:Jednotné evropské číslo tísňového volání – 112 je zavedeno ve všech členských státech EU včetně ČR.V ČR je tísňová linka 112 svedena k Hasičskému záchrannému sboru ČR do „telefonních center tísňového volání 112“. Tato technologie propojuje základní složky integrovaného záchranného systému.Operátoři tísňové linky 112 v ČR mohou mj. identifikovat adresu pevné telefonní stanice volajícího či polohu mobilního telefonu při tísňovém volání.Operátoři obsluhující linku 112 v ČR jsou schopni odbavovat tísňové hovory nejen v češtině, ale i angličtině a němčině.Z mobilního telefonu se dá dovolat na linku 112 i v případě, že na daném místě není pokrytí signálu Vašeho operátora. Musí však být dostupný signál jakéhokoliv jiného operátora.Na linku 112 lze volat z jakéhokoliv telefonního přístroje. Z mobilního telefonu lze volat i v případě, nulového kreditu a ve většině států EU i bez SIM karty.V zahraničí je při volání na linku 112 nutno znát alespoň základní pojmy v angličtině.

Uvědomte si, že linky tísňového volání jsou zřízeny pro přijetí stavu nouze. nezneužívejte je!! Vaší nezodpovědností se může oddálit pomoc lidem, kteří ji v dané chvíli budou opravdu potřebovat!! Poučte o tom i své děti !!!!

Zneužití linek tísňového volání je trestné.

Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů