Požár nízké budovy - Břízsko

č. Datum událosit Čas vyhlášení Čas výjezdu Na místě zásahu
Odjezd na základnu Na základně Vzdálenost k zásahu
12 31.3.2018 18:10 18:13 18:24 20:00
20:40 15 Km

Jednotka vyjela na příkaz KOPIS Pk k nahlášenému výbuch tlakové láhve a následnému požáru rodinného domu v obci Břízsko. V době příjezdu jednotky byli na místě dvě popálené osoby, které měla v péči ZZS. Uživatelé provedli lokalizaci požáru před příjezdem jednotky pomocí dvou hasících přístrojů. Průzkumem zjištěno, že nedošlo k výbuchu tlakové láhve, ale mechanickému poškození uzavíracího ventilu a následnému úniku plynu s požárem. Jednotka provedla rozvinutí jednoho útočného proudu a dohasila skrytá ohniska a ochladila tlakovou láhev. Následně byla provedena kontrola místnosti pomocí termokamery. ZZS z místa transportovala dvě zraněné osoby. Jednotky dále asistovaly vyšetřovateli požárů a SKPV PČR při vyšetřování.  

Technika:

CAS 24 MAN (vypr/sorb) - Kralovice
CAS 24 Tatra Terrno(vypr/sorb) - Stanice Plasy
CAS 24 Liaz - Dobříč
CAS 24 Liaz - Kozojedy
VEA Land Rouver VDS - Stanice Plzeň Košutka
VA Mitsubishi Outlander ZPP - Stanice Plzeňského kraje - KŘ

Složky IZS: PČR, ZZS, LZS


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.
« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

        instagram