13.1.2018 - Ples SDH KRALOVICE

 Dne 13.1.2018  od 20:00 hodin

  proběhl v Kulturním domě v Kralovicích

  tradiční Hasičský ples SDH Kralovice.

Již tradičně se konal v Kulturním domě v Kralovicích Hasičský ples Sboru dobrovolných hasičů Kralovice. K poslechu a tanci hrála skupina HandaBanda, která se svého hudebního vystoupení zhostila velice dobře.  Letošní rok vystoupily naši hasiči Soptíci, Plamínci a mladí hasiči s ukázkou hromadné dopravn nehody a třídění START. Během celého večera se prodávala tombola a o půlnoci se z nevýherních lístků losovalo patnáct hodnotných cen. V letošním roce byla první cena televizor. Doplňkovým programem bylo focení selfie fotografií, které probíhalo ve vestibulu. Jednalo se o SelfieMat. Veškeré fotografie naleznete na webových stránkách www.selfiemat.cz . Veselí a zábava se nesla do brzkých ranních hodin. Děkujeme všem za účast na Hasičském plese a zveme všechny na další ples SDH Kralovice, který se bude konat opět v lednu  2019.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

        instagram