Hasičská zbrojnice

Říjen 2021


 
 
 
 
 
 

Leden 2013


 
 
 
 
 
 
 
 

Únor 2011


 
 
 
 
 
 
 

Ing. arch. Hanuš Zápal

Asi si budete ptát proč na našich webovích stránkách Hasičů Kralovice Zmiňujeme Ing.arch.Hanuše Zápala? Odpověď je velice jednoduchá! Ač při hledání na internetu jsem našel o Ing.arch.Hanušovi Zápalovi mnoho materiálů bohužel jen jeden odkaz byl spojován s naším sborem dobrovolných hasičů. A to v pořadu Šumná města na http://www.youtube.com v 3:00 minutě, kde je o tomto významném architektovi pojednáváno a tímto bychom ho zařadily do historie která náš hasičský sbor v Kralovicích významně ovlivnila. A to tím, že byl architektem který se nejen zapřičinil o znovu obnovení Mariánské Týnice, ale hlavně navrhl plány hasičského domu v Kralovicích který byl slavnostně otevřen a předán 28.5.1953.

  ...(číst dále)

Evidence pálení

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránky paleni.izscr.cz, kde můžete jednoduše v mapě vybrat přesné místo Vámi nahlašovaného pálení. Informace o Vámi zadaném pálení budou automaticky přenášeny na operační středisko HZS Plzeňského kraje.

V případě, že nemáte možnost zadat pálení tímto způsobem, můžete jako náhradní způsob volat telefonní číslo 950 310 130.

hasicikralovice.cz

Kontaktujte nás

Žatecká 503, 331 41 Kralovice

hasicikralovice@hasicikralovice.cz

Sdílejte s námi

        instagram